Adana'nın Seyhan ilçesinde 8 gün önce yaşanan trajik olayın ardından, annelerini kaybeden kardeşler, Anneler Günü'nü mezarları başında geçirdi. 43 yaşındaki Hayriye Derin, 4 Nisan Cumartesi günü sabah saatlerinde oğullarından birini yabancı dil kursuna bıraktıktan sonra diğer oğluyla evine dönerken, maganda kurşunuyla hayatını kaybetti.

Reyhan Bitkisi: Faydaları Zararları ve Kullanım Alanları Reyhan Bitkisi: Faydaları Zararları ve Kullanım Alanları

Adana'da lastik tamircisine silahlı saldırıda otomobildeki kadın vuruldu Adana'da lastik tamircisine silahlı saldırıda otomobildeki kadın vuruldu

A W202200 02 Result

Maganda Kurşunuyla Annelerini Kaybettiler

Olay, 4 Nisan Cumartesi günü Seyhan ilçesi Mücahitler Caddesi'nde gerçekleşti. Husumetli oldukları bir kişinin iş yerine yapılan silahlı saldırı sırasında, Hayriye Derin'in otomobili caddenin yakınından geçerken hedef alındı. Kurşun, Derin'in ensesine isabet ederek hayatını kaybetmesine neden oldu. Bu trajik olay, küçük oğlu Kayra'nın gözleri önünde gerçekleşti.

A W202200 04 Result

Failler Hala Bulunamadı

Olayın ardından çevredekilerin ihbarıyla polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen Hayriye Derin kurtarılamadı. Derin'in eşi Ali Derin ve üç çocuğu, Anneler Günü'nde acılarını mezarları başında paylaştılar.

Adana'da çocuğunun yanında maganda kurşunuyla vurulan kadın defnedildi Adana'da çocuğunun yanında maganda kurşunuyla vurulan kadın defnedildi

A W202200 09 Result

A W202200 07 Result

'Başkaları Annelerini Kaybetmesin'

Annesini kaybeden Burak Derin, yaşadıkları acıya dikkat çekerek, 'Ben annesiz kaldım. Başkaları annesiz kalmasın. Bu olay sadece bizi değil, Türkiye'yi ilgilendiren bir olay. Bu konuyla ilgili yetkililere sesleniyorum, lütfen gerekenler yapılsın ve şüpheliler bulunsun' şeklinde konuştu. Faillerin hala bulunamadığını belirten Derin, 'Giden geri gelmiyor maalesef ama failler bulunursa biraz sevineceğiz. Bu konunun üzerinde daha fazla durulsun, biraz daha fazla özen gösterilsin istiyoruz. Acımız büyük. Bu konuda destek bekliyoruz' ifadelerini kullandı.

Anneler Günü'nde Büyük Üzüntü

Anneler Günü'nde annesini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Burak Derin, 'Bugün Anneler Günü ve annemiz yanımızda değil. Zor bir durum. Sabredeceğiz. Kardeşlerim içinde zor bir durum. Artık zamanla alışacağız, üstesinden geleceğiz' diyerek duygularını dile getirdi.

Adana'da yaşlı adam iş merkezinin 5. katından düştü Adana'da yaşlı adam iş merkezinin 5. katından düştü

Kaynak: İHA