Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla huzurevinde kalan yaşlı vatandaşlarla özel bir iftar programında bir araya geldi.

Yaşlılar Haftası’nda Özel İftar Programı

Yaşlılar Haftası kapsamında Alanya Huzurevi’nde kalan sakinlerle birlikte düzenlenen iftar programı, büyük bir ilgi gördü. İftar öncesi huzurevi sakinleri tarafından oluşturulan el işleri sergisi açılışı gerçekleştirildi.

Hindistan’dan Türk tersanesine kötü haber Hindistan’dan Türk tersanesine kötü haber

Kaymakam Ürkmezer’den Yaşlılara Övgü

Kaymakam Ürkmezer, sergilenen ürünleri inceledi ve yaşlıların emeklerini takdir etti. İftarın ardından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen bir konuşma yaptı.

Yaşlılarla Sohbet ve Şiir Dinletisi

İftar sonrası yaşlılarla huzurevi sosyal alanında tekrar bir araya gelen Kaymakam Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer, yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilendi ve sohbet etti. Program, huzurevi sakinlerinin düzenlediği şiir konseri ile sona erdi.

Katılımcılar

Programa; Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Sahil Güvenlik Komutanı Üsteğmen Osman Karalay, Aile ve Sosyal Hizmetler Antalya İl Müdürü Galip Sökmen, ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atıf Bayramoğlu, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Çelik, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, İlçe Spor ve Gençlik Müdürü Emre Kıldırgıcı, Alanya Huzurevi Müdürü Fatma Aksoy ve Alanya’daki diğer kurum amirleri katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi