Akdeniz Üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma Uygulama Merkezi (AKVAM) ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu işbirliğiyle düzenlenen 9 Mayıs Avrupa Günü etkinlikleri, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Kemer’de Unutulan Cep Telefonunun Başına Bakın Ne Geldi? Kemer’de Unutulan Cep Telefonunun Başına Bakın Ne Geldi?

Açık Hava Etkinlikleri ile Kutlama

Etkinlikler kapsamında, Turizm Fakültesi yanı Hukuk Fakültesi karşısındaki alanda açık hava etkinlikleri düzenlendi. Oyunlar, ikramlar, yarışmalar, mini golf turnuvası, konserler ve DJ performansları ile renkli görüntülere sahne olan etkinlikler, katılımcılardan tam not aldı.

Etkinliğin Açılış Töreni

Etkinliğin açılış törenine Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cengiz Toker, Prof. Dr. Şükrü Özen, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ayşegül Şahin, Muratpaşa Belediyesi Başkan Vekili Canan Keleş, AKVAM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çoban, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu danışman hocası Dr. Öğr. Üyesi Ayten Yağmur, Akdeniz Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esin Yücel, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Gençler Eğlenceli Bir Gün Geçirdi

Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Toker, “9 Mayıs Avrupa Günü etkinliği ile hepinize eğlenceli bir gün diliyorum. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi. Program açılışında konuşan AKVAM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Çoban ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu danışman hocası Dr. Öğr. Üyesi Ayten Yağmur, 9 Mayıs Avrupa Gününün kutlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek öğrencilere iyi eğlenceler diledi. Öğrenciler oyun alanlarında eğlenceli zaman geçirdi. user Antalya’da 9 Mayıs Avrupa Günü etkinlikleri kapsamında, Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin tanıtıldığı stantlar açıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğiyle düzenlenen etkinliklerde, AB üyesi ülkelerin kültür, sanat, turizm ve gastronomi alanlarındaki özellikleri tanıtıldı.

Kaynak: Akdeniz Üniversitesi/ Bülten