Corendon Tennis Club Kemer TEN-PRO Global Junior Tour ile Dünya Genç Tenisçilere Ev Sahipliği Yaptı Corendon Tennis Club Kemer TEN-PRO Global Junior Tour ile Dünya Genç Tenisçilere Ev Sahipliği Yaptı

Beşiktaş'ta uzun yıllar A takım ve U-19 takımında liderlik ve bireysel performans eğitimi koçu olarak görev yapmış olan Rezan Özdemir, geçmişte Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi dönemlerinde de danışmanlık yapmıştı.

Ahmet Nur Çebi'ye Yöneltilen Suçlamalar

Rezan Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Ahmet Nur Çebi'ye yönelik ağır suçlamalarda bulundu. Özdemir, Çebi'nin Beşiktaş'a verdiği zararları dile getirerek, liderlik özelliklerinden bahsedip, Çebi'nin samimiyet ve dürüstlükten uzak olduğunu iddia etti.

Fikret Orman'a Yönelik Eleştiriler

Özdemir, videoda Fikret Orman'a yönelik de sert eleştirilerde bulundu. Özellikle Orman döneminde yaşananları hatırlatarak, Çebi'ye yönelttiği suçlamaların benzerlerini Orman için de dile getirdi. Özdemir, Orman'ın liderlik vasıflarına vurgu yaparak, onun dönemindeki başarılarına dikkat çekti.

Özdemir'in İfade Ettiği Sorular

Videoda, Özdemir ayrıca Çebi ve Orman'a yönelik çeşitli sorular da sordu. Hangi sözlerin tutulduğunu, hangi sonuçların alındığını sorguladı ve Beşiktaş'ın geldiği noktada neden bu kadar sıkıntı yaşandığını dile getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi