Adana'nın ilçesi Kozan'da bulunan Çanaklı Mahallesi'nde meydana gelen korkunç olayda, bir kişi evinde ölü bulundu. 

Adana'da Kocası Ölü Bulunan Kadın Ve Çocuğu Kayıp! (5) Result

Evdeki Korkunç Keşif

İddialara göre, Yeter G., torununu görmek için saat 14.00 sıralarında damadı Uğur İşler'in (29) evine gitti. Ancak kapının açılmaması üzerine Yeter G., endişeyle polise başvurdu. Polis ekipleri geldiğinde, Uğur İşler'in kanlar içinde yerde yattığını gördü. Sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen, Uğur İşler olay yerinde hayatını kaybetti.

Adana'da Kocası Ölü Bulunan Kadın Ve Çocuğu Kayıp! (4) Result

Eşi ve Oğluna Ulaşılamıyor

Polis ekipleri, İşler'in sırtından tabancayla vurularak öldürüldüğünü belirledi. Ancak cinayetin detayları hala karanlıkta. Cinayetin aydınlatılması için polis geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Ancak şüphelinin eşi Melisa İşler ve çocuğuna henüz ulaşılamadı.

Adana'da Kocası Ölü Bulunan Kadın Ve Çocuğu Kayıp! (5) Result

Boşanma Aşamasındalar

Uğur İşler ve Melisa İşler'in boşanma aşamasında oldukları ve bu hafta içinde anlaşmalı boşanmak için imza atacakları öğrenildi. Ancak, bu acı olayın ardında aile içi sorunların olduğu belirtiliyor. Uğur İşler'in akrabaları,  'Melisa elbette yakalanacaktır. Bizim çocuğumuzu bıraksın ' diyerek tepkilerini dile getirdi. 

Adana'da Kocası Ölü Bulunan Kadın Ve Çocuğu Kayıp! (2) Result

Son Durum

Uğur İşler'in cenazesi, Cumhuriyet savcısının olay yerindeki incelemesinin ardından Kozan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

İzmir'de Cezaevinden Yeni Çıkan Şahıs Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti İzmir'de Cezaevinden Yeni Çıkan Şahıs Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti

Adana'da Korkunç Olay! Çamaşır Makinesine Giren 3 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti! Adana'da Korkunç Olay! Çamaşır Makinesine Giren 3 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti!


 

Kaynak: İHA