Daniel Craig’in James Bond karakterine veda etmesinin ardından, ikonik rolü kimin oynayacağı merak konusu oldu. Bu konuda yeni bir gelişme yaşandı ve İngiliz oyuncu Aaron Taylor-Johnson’a, “James Bond” olması için teklif götürüldüğü ortaya çıktı.

Aaron Taylor-Johnson’a James Bond Teklifi

Daniel Craig’in James Bond rolüne veda etmesinin ardından, bu ikonik rolü kimin oynayacağı gündem olmaya devam ediyor. Bu konuda yeni bir gelişme yaşandı ve İngiliz oyuncu Aaron Taylor-Johnson’a, “James Bond” olması için teklif götürüldüğü açıklandı. Ancak oyuncunun bu teklife ne cevap verdiği henüz bilinmiyor.

Sosyal Medyadaki Söylentiler

Sosyal medyadaki söylentiler, Johnson’ın rolü kabul ettiğini doğrular nitelikte. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Daniel Craig ve James Bond Rolü

Daniel Craig, 16 sene boyunca, beş filmde Bond karakterini canlandırdı. Eğer Taylor-Johnson rolü kabul ederse, 26’ncı Bond filminde rol almış olacak. Bu durum, James Bond serisinin geleceği için büyük bir adım olacak. Ancak henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi alındıkça güncellemeler yapılacaktır.

İtalya'daki hidroelektrik santral patlaması: *lü sayısı 7'ye yükseldi İtalya'daki hidroelektrik santral patlaması: *lü sayısı 7'ye yükseldi

Kaynak: Haber Merkezi