yargı 15

Bu yıl 51’incisi düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Ay Yapım imzalı “Yargı”, En İyi Telenovela dalında ödülün sahibi oldu.

yargı 14

Güçlü Rakipleri Geride Bıraktı

"Yargı," En İyi Telenovela kategorisinde oldukça güçlü rakipleri geride bırakarak ödülün sahibi oldu. Brezilya'dan "Cara e Coragem" ve "Pantanal" ile Portekiz'den "Para Semper" gibi önemli yapımları geride bırakarak bu prestijli ödülü kazandı.

yargı 11

Ödüller New York’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törenin sunuculuğunu ünlü aktör ve komedyen Rhys Darby yaptı. Ödül töreni öncesinde Yargı’nın senaristi Sema Ergenekon ve yapımcısı Kerem Çatay’a finalist madalyaları verilmişti.

yargı 7

Aslı Enver 5 aylık kızı Elay'ı paylaştı! Kızının uçaktaki halleri gündem oldu Aslı Enver 5 aylık kızı Elay'ı paylaştı! Kızının uçaktaki halleri gündem oldu

Uluslararası Arenada Türk Televizyonunun Başarısı

New York Hilton Midtown Otel'de gerçekleşen törende, Türkiye'nin gururu "Yargı" dizisi, Türk televizyonunun uluslararası alandaki gücünü bir kez daha kanıtladı.

20 ülkeden 14 kategoride 56 yapımin temsil edildiği bu özel gecede "Yargı," Türk dizilerinin dünya çapındaki başarısını bir kez daha tescilledi.

yargı 8

Yargı dizisinin başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu

yargı 9

Uluslararası Emmy Ödülleri, her yıl Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi tarafından ABD dışında üretilmiş yapımlara veriliyor.

yargı 10

Yıldızlar Geceye Damgasını Vurdu

Emmy Ödül Töreni'nde, "The Responder" dizisinin yıldızı Martin Freeman En İyi Erkek Oyuncu ödülünü, Meksika yapımı "La Caida"nın yıldızı Karla Souza ise En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Alman mini dizi "The Empress," Hindistan’dan "Vir Das: Landing" ve İngiltere’den "Derry Girls" gibi yapımlar da ödüllerle taçlandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ