Yalı Çapkını’ dizisi izleyicilerini büyük bir sürprizle karşılayacak. Yaklaşan yeni bölüm, dizinin atmosferini kökten değiştirecek bir gelişmeye ev sahipliği yapacak. Burcu Alptekin’in yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı bu bölüm, izleyicilere beklenmedik bir dönemeç sunacak.

İki Oyuncunun Veda Kararı

Kulislerden sızan bilgilere göre, projeye 2 sezon boyunca Orhan Korhan karakteriyle hayat veren Emre Altuğ’un veda edeceği iddiası dikkatleri üzerine çekti. Ancak bu iddianın doğruluğu hala merak konusu.

Eski Kısmetse Olur Yarışmacısı Tuğçe Aleyna Estetikle Bambaşka Biri Oldu! Eski Kısmetse Olur Yarışmacısı Tuğçe Aleyna Estetikle Bambaşka Biri Oldu!

Yeni Bölümde Çarpıcı Sahneler

Dizinin yeni bölümünde izleyicileri çarpıcı sahneler bekliyor. Sezon sonunda anlaşması bitecek olan Buçe Buse Kahraman da bu bölümde aksiyon dolu hareketli sahnelerle adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Sezon Finali Yaklaşıyor

Ancak dizinin hayranları için üzücü bir not da var: Sezon finali şimdilik 7 Haziran’da planlanmış durumda. Ancak tarihin bir hafta daha uzatılması ihtimali üzerinde duruluyor.

Kaynak: Haber Merkezi