2002-2006 yılları arasında yayınlanan ve büyük ilgi gören ‘En Son Babalar Duyar’ dizisinde ‘Defne’ karakterini canlandıran Burçak Işımer’in son hali, hayranlarını şaşırttı.

Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı! Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı!

Defne’nin Yeni Hayatı

Yıllar sonra ortaya çıkan Işımer, tarzı ve yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekiyor. Ekranlardan uzak bir hayat sürüyor ve yaşamını Ankara’da sürdürüyor.

Defne’nin Dizi Hakkındaki Düşünceleri

Işımer, “İçinde bulunmaktan en keyif aldığım projelerden biri oldu. Evimde nasıl rahatsam orada da o derece huzurlu ve bol kahkahalı zamanlar geçirdim. 'En Son Babalar Duyar’ın yeri benim için her zaman ayrıdır.” ifadelerini kullandı.

Defne’nin Yeni Kariyeri

2011’den beri Ankara Devlet Tiyatrosu’nda koreograflık yapan Işımer, “Tiyatronun seyircilerle buluşma aşamasına kadar olan prova süreci benim için çok heyecan verici. Televizyonla arasındaki teknik değişkenler, estetik anlamda da farklılıklar yaratıyor. Birini bir diğeriyle kıyaslamaya gerek görmememin sebebi ikisinde de ayrı güzellikler bulmam” ifadelerini kullandı.

Defne’nin Ekranlardan Uzaklaşma Sebebi

Işımer, “Ekranlarda neden görünmediğimi soranlar çok oluyor. İstanbul’da yaşasaydım kopukluk olmayacaktı kuşkusuz. Bununla birlikte sanatın diğer dallarıyla geçirdiğim bu zaman dilimi de oldukça verimli geçiyor. Belki yakında ışınlanmayı keşfederim, o zaman ekranlarda da buluşuruz. Kim bilir?” şeklinde konuştu.

Defne’nin Yeni İşi

En Son Babalar Duyar dizisinden sonra ekrana ara veren Işımer, artık bambaşka bir iş yapıyor. Şu an 47 yaşında olan ünlü isim, Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşıyor. Bale sanatçılığı yapan Işımer, dans okulu işletiyor ve oyunlar için dans koreografisi hazırlıyor. Ayrıca, tüp kullanmadan kostümlü olarak yaptığı dalışlarda çekilen fotoğraflarıyla beğeni toplamıştı.

Kaynak: Haber Merkezi