Vuslat Sabancı, ölümcül bir kazadan sonra ilk kez kameraların karşısına çıktı. Yıllarca ABD’de tedavi gördükten sonra, Sabancı’nın ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Kazadan Sonra Yeniden Doğuş

Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı ve eşi Ali Sabancı, 4 Ağustos 2023’te Yunanistan’ın Leros Adası’nda yaşanan tekne kazasında ağır yaralandılar. Bu trajik olayın ardından Vuslat Doğan Sabancı, eski sağlığına kavuşabilmek için ABD’de uzun bir süre tedavi gördü.

Sanatçı Kimliğiyle Yeniden Doğuş

Kaza sonrası ilk kez kamera karşısına çıkan Vuslat Doğan Sabancı, iş dünyasındaki kimliğinin ötesinde, bu sefer sanatçı kimliğiyle dikkat çekti. Patronlar Dünyası’ndan Mustafa Ali Akyol’un haberine göre, Sabancı, “Emanet” isimli sergisini İstanbul Tophane-i Amire’de sanatseverlerin beğenisine sundu.

Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı! Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı!

Yüzündeki İzler

Gazetecilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen sergide, Vuslat Doğan Sabancı, yaşadığı kazanın ardından ilk kez halkın karşısına çıktı. Sergi sırasında Vuslat Doğan Sabancı’nın yüzündeki dikiş izleri dikkat çekti. 

Kaynak: Haber Merkezi