MATSO TOBB’dan Plaketle Onurlandırıldı MATSO TOBB’dan Plaketle Onurlandırıldı

Ünlü sanatçı Volkan Konak, artık şarkı söylemeyeceğini duyurdu. Sanatçı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ülkemizde ve Ortadoğu’da siyasi partiler ya tarikat ya tek adam sistemidir ve de siyaset yapan kişilerin zenginleşme alanıdır. Vefasız ve sevgisiz bu siyaset korosunda şarkı söylemem. Dolayısıyla beni silin. Ben yokum” ifadelerini kullandı.

Volkan Konak Müziği Bıraktı Mı 1 (3)

Yanlış Anlaşılmaya Açıklık Getirdi

Volkan Konak, sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek sosyal medyadan bir açıklama daha yaptı. Yaptığı açıklamada, “DOSTLAR; SÖYLEDİĞİM YANLIŞ ANLAŞILMIŞ GALİBA, SİYASET KOROSUNDA ŞARKI SÖYLEMEYECEĞİMİ BELİRTTİM. BEN HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ, DÜRÜST, UYGAR VE ASİL İNSANLARIN KOROSUNDA ŞARKILARIMI SÖYLEYEMEYE DEVAM EDECEĞİM. SON SÖZ; YAŞASIN SEVGİ, YAŞASIN BİLİM, YAŞASIN SANAT.” dedi.

Volkan Konak Müziği Bıraktı Mı 1 (2)

Bu açıklamalar, sanatçının müzik kariyerine tamamen son vermediğini, ancak siyasetle ilgili konularda şarkı söylemeyeceğini belirtiyor. Volkan Konak, her zaman olduğu gibi dürüst, uygur ve asil insanların korosunda şarkılarını söylemeye devam edeceğini ifade etti.

Kaynak: Kamer Durdu