Ünlü komedyen Cem Yılmaz, son dönemde yaptığı paylaşımlar ve sahne şovlarıyla gündemden düşmüyor. Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın göğüs dekoltesine yaptığı gönderme iddialarıyla gündeme gelen Yılmaz’ın, meslektaşı Hasan Can Kaya’ya yaptığı yorum da dikkat çekti.

Sahne Göndermesi ve Tepkiler

Yılmaz, sahnede Kaya’nın küfürlü konuşmasına gönderme yaparak, “O böyle konuşuyor ya; ‘Naber a., iyi sen a.’, siz de Gebze’den gelin tamam mı a.?” ifadelerini kullandı. Bu durum karşısında Kaya, “Kısa bir sakatlık geçirdim, oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş.” şeklinde yanıt verdi ve bu durum büyük bir tartışma yarattı.

Cem Yılmaz’dan Caps Paylaşımı

Cem Yılmaz, bu durumu ti’ye alarak bir caps paylaştı ve bu paylaşımıyla fanlarından beğeni topladı. Artık Yılmaz’ın yaptığı her paylaşım, Kaya’ya bir gönderme olarak algılanmaya başlandı.

Uzun bir aradan sonra “CMXXIV” adlı stand up gösterisiyle sahnelere dönen Yılmaz, gerek sahne performansları gerekse sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hasan Can Kaya’nın ‘Veteran Komedyen’ Olayı Ne?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz hakkında Hasan Can Kaya’nın yaptığı ‘veteran komedyen’ yorumu, gündem oldu. “Veteran ne demek?” sorusu da bu konuyu takip edenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, ‘veteran komedyen’ ne demek, ne anlama geliyor?

Veteran Ne Demek?

Veteran kelimesi, İngilizce kökenli bir kelime olup, kıdemli asker ya da tecrübeli ve deneyimli anlamlarına gelmektedir. Aynı zamanda emektar olarak da ifade edilir. Veteran kelimesi, emekli ya da eski asker anlamlarında da kullanılır.

Veteran Komediyen Ne Demek?

Hasan Can Kaya’nın, Cem Yılmaz için kullandığı “veteran komedyen” tabiri, genellikle emekli veya eski komedyen anlamlarında kullanılır. Bu tabir, komedyenin sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış ve kendini kanıtlamış bir isim olduğunu ifade eder.

Kemer’de Unutulan Cep Telefonunun Başına Bakın Ne Geldi? Kemer’de Unutulan Cep Telefonunun Başına Bakın Ne Geldi?

Kaynak: Kamer Durdu