Eski milli futbolcu Emre Aşık’ın, boşandığı Yağmur Sarnıç’tan üç çocuğu bulunuyor. Ancak ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Aşık’ın evliyken yan villasında oturan komşusundan 7 yaşında bir oğlu olduğunu iddia etti.

Emre Aşık’ın Dördüncü Çocuğu İddiası

2012 yılında Fransa’da nikah masasına oturan Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç çiftinin bu evlilikten iki kız, bir erkek olmak üzere üç çocuğu dünyaya geldi. Ancak çift, sekiz yıl sonra ayrılık kararı aldı.

Onur Akay, Emre Aşık’ın dördüncü çocuğunun komşusundan dünyaya geldiğini ve DNA sonucu ile kanıtlandığını söyledi. Akay, “2016 yılında Yağmur Sarnıç, 2017 yılında da komşusu olan kadın Emre Aşık’tan hamile kaldı. Komşusu yan villada oturuyordu. Şu anda 7 yaşında olan erkek çocuğu, diğer çocuklarıyla birlikte kardeş olduklarını bilmeden birlikte büyüdüler” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'a Şaka Gibi Karar Cem Yılmaz'a Şaka Gibi Karar

Emre Aşık’ın Komşusuyla İlişkisi İddiası

Akay, “Emre Aşık, Yağmur Sarnıç ile evliyken yan villasında oturan ve evli olan komşusuyla ilişki yaşadı. Komşusu 2017 yılında Emre Aşık’tan bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Kadının kocası çocuğu 6 yaşına kadar kendi çocuğu zannetti. Emre Aşık en başından beri çocuğun kendi çocuğu olduğunu biliyordu ama Yağmur Sarnıç’ın haberi yoktu” dedi.

Babalık Davası ve Sonuçları

Akay, “Kadın 2023’te Emre Aşık’a babalık davası açınca kendi eşi de durumu öğrendi. Kadın, Emre Aşık’ı hep tehdit etti. Emre Aşık tehdit edildiği için Yağmur Sarnıç’tan boşanmak istedi. Yağmur Sarnıç, Emre Aşık’ın komşusundan çocuğu olduğunu bilmeden evliliğini sonlandırdı. Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç boşandıktan sonra Emre Aşık’ın dördüncü çocuğu dünyaya geldi. Emre Aşık komşusundan dünyaya gelen çocuğunu da kabul etti. Şu anda dördüncü çocuk diğer kardeşleriyle arkadaş olarak büyüyor ama kardeş olduklarını bilmiyorlar. Kendisine yeni bir hayat kuran Emre Aşık dört çocuğuna birden bakıyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi