Ünlü şarkıcı Zara, yani Neşe Zara Yılmaz, müzik kariyerine henüz 7 yaşında başladı ve birçok başarıya imza attı. Ancak son dönemlerde Zara’nın özel hayatı, özellikle de verdiği kilolar, gündem oldu. 9 kilo veren Zara, bu süreç hakkında konuştu ve muhabirlerin “Bir kiloda bizim için verir misiniz” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Zara’nın Kilo Verme Süreci

Zara, kilo verme sürecini “yemiyorum… yemiyorum… yemiyorum…” sözleriyle özetledi. Ayrıca, sosyal medya hesabında sık sık fit halini paylaştı ve zayıflama programıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle akşam yemeğini kestim. Son yemeğimi saat 17.00 sıralarında sonlandırıyorum. Eğer arkadaşlarımla dışarı falan çıkacaksam da onların yemeklerinden biraz tırtıklıyorum. Bunun çok büyük etkisini gördüm.”

Antalya Düden Çayı’nda Cansız Beden Bulundu Antalya Düden Çayı’nda Cansız Beden Bulundu

‘Dambıl’ Şovu

Zara, 5 kiloluk dambıl ile bir şov yaptı. Bu, Zara’nın kilo verme sürecinde sporun önemli bir rol oynadığının bir göstergesi.

Ünlülerin Zayıflama Sırları

Zara’nın kilo verme süreci, diğer ünlülerin zayıflama sırlarının da merak edilmesine neden oldu. Örneğin, Adriana Lima sabah kahvaltısını atlamayan ünlülerden. Kahvaltısını yulaf ezmesinin yanında kuru üzüm ve yumurta beyazı ile veya müsli, yoğurt ve bal ile yapıyor. Ayrıca, Pelin Öztekin mide küçültme ameliyatıyla kilo verdi ve daha sonra “Buzla Zayıflama” yöntemiyle iyice forma girdi.

Kaynak: Haber Merkezi