Sultangazi'de Alkollü Sürücü Markete Daldı: Bir Kişi Ölümden Döndü Sultangazi'de Alkollü Sürücü Markete Daldı: Bir Kişi Ölümden Döndü

Süleymanpaşa'nın 100. Yıl Mahallesi'ndeki bir apartmanda meydana gelen korkunç olay, mahallede büyük yankı uyandırdı. İddiaya göre, yakınları tarafından ulaşılamayan Duygu Şirin ve Şenol Şirin'e ulaşamayan akrabaları, durumdan endişe ederek polise ihbarda bulundu.

Polis ekipleri, ihbar üzerine olay yerine hızla intikal etti. Kapının açılması için bir çilingir çağırıldı ve ekipler içeriye girdiklerinde korkunç manzarayla karşılaştı. Evde, 3 kişinin cansız bedeni bulundu. Ekipler, yapılan ilk incelemede Duygu Şirin (35) ile eşi Şenol Şirin (41) ve onların 5 yaşındaki çocuğunun hayatını kaybettiğini tespit etti.

Eşini ve Çocuğunu Öldürdü

 Polis kaynaklarına göre, olayın gerçekleştiği gün, Şenol Şirin'in eşine silahla ateş ettiği ve ardından 5 yaşındaki çocuğunu öldürdüğü belirtildi. Ardından kendisine ateş ederek intihar ettiği ifade edildi. Şenol Şirin'in Tekirdağ Emniyeti'nde memur olarak görev yaptığı öğrenildi.

korkunç olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Cinayetin arkasında yatan nedenleri anlamak için incelemeler devam ediyor. 

Kaynak: İHA