Dün akşam Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanması planlanan Süper Kupa maçının Suudi Arabistan yönetimi tarafından iptal edilmesi, Türk kamuoyunda geniş yankı buldu.

Maç-2

Suudi Arabistan yönetiminin Galatasaray ile Fenerbahçe'ye Atatürk pankartı ve tişörtü için izin vermediği üstüne İstiklal Marşı'nın okutulmaması da damlayı taşıran son nokta olmuştu.

Maç 3

Maçın iptal edilmesinden sonra birçok sosyal medya kullanıcıları ise ayağa kalmış ve durum hakkında paylaşımda bulunmuştu.

Ünlüler, siyasetçiler, gazeteciler ve yorumcular, sosyal medya üzerinden Atatürk fotoğrafları paylaşarak tepkilerini dile getirdi. Hande Erçel de bu isimlerden biriydi.

Hande Erçel 5

Hande Erçel'in Atatürk Paylaşımının Sonuçları

Hande Erçel, Atatürk fotoğrafını paylaşarak tepkisini gösterdi, ancak bu durum iddialara göre bir bedelle geldi.

Hande Erçel Paylaşım

Suudi Arabistan'da yayınlanacak dev bir parfüm markasının reklam yüzü olan Erçel'in, Atatürk paylaşımı nedeniyle iş birliği sonlandırıldı.

Hande Erçel Parfüm

Milyonlarca liralık bir anlaşmanın reddedildiği söylenen durum, markanın sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile doğrulandı.

Açıklamada, "En kolay kararlar vatanla ilgili kararlardır ve vatan kırmızı çizgi olduğu için Laverne, Hande Erçel ile olan reklam sözleşmesini feshetmeye karar verir." ifadelerine yer verildi.

Anlaşma 1

Hande Erçel'in bu tavrı ise hayranları tarafından takdir topladı.

Hande Erçel 6

Kaynak: HABER MERKEZİ