Ecem Taşer, sosyal medya üzerinde içerik üreten bir isimdir. Son paylaştığı videoda "Neden hanımcı biriyle evlendim" başlığıyla ev işlerine dair açıklamalarda bulunan Taşer, kocası olmadan arkadaşlarıyla tatile gidebildiğini belirtti. Ancak, Fas tatili dönüşünde HPV aşısı yaptırması, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilere neden oldu.

Ecem Taşer neden linç edildi?

Sosyal medya platformlarında Ecem Taşer'in kocasını aldattığı iddiaları ortaya atıldı ve bu durum, linç kampanyalarına yol açtı. Ecem Taşer, gelen eleştirilere dayanamayarak bir video yayınladı ve kendisini eleştirenleri sert bir dille eleştirdi. Ardından sosyal medya hesaplarını kapattı.

Ecem Taşer'in linç edilmesi ve sosyal medya hesaplarını kapatması, geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından konuşulan bir konu haline geldi. yaşanan bu gelişmeler, sosyal medya fenomenlerinin özel hayatlarının kamuoyu tarafından nasıl değerlendirildiğini bir kez daha gösterdi.

Sosyal Medya Fenomeni Ecem Taşer Neden Gündemde? Neden Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı?

Ecem Taşer Kimdir?

Sosyal medya fenomeni olan Ece Taşer, tiktok, instagram ve youtube platformlarına içerik üreten sosyal medya fenomeni.

Ecem Taşer Nerde Yaşıyor?

Erken yaşta yaptığı evlilik, kocasının polisliği bırakıp Muğla Köyceğiz'e yerleşmesiyle iyi ki yapmışız dediği videolarla biyografisi biliniyor.

Sinema Oyuncusu Tolga Savacı’nın Vasiyeti Açıklandı Sinema Oyuncusu Tolga Savacı’nın Vasiyeti Açıklandı

Ecem Taşer Kaç Yaşında?

24 yaşında evlenen Taşer, 29 yaşında ve 5 yıldır evli.

Ecem Taşer'in Instagram kullanıcı adı ney?

Sosyal medya adresinden ecemtaser instagram adresidir ve kısa sürede 187 bin kişi tarafından takip edildi.

Kaynak: Haber Merkezi