Ankara'da yaşanan trajik olay, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in hayatını kaybetmesine neden oldu. Bu acı olayın gölgesinde kalan bir diğer isim ise eşi Ayşe Ateş'tir. Peki, Ayşe Ateş kimdir ve ne iş yapmaktadır? İşte detaylar...

Sinan Ateş'in Eşi Kim?

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in hayat arkadaşı ve eşi olan Ayşe Ateş, Ankara'da meydana gelen silahlı saldırı sonucunda eşini kaybetmiştir.

Isparta İtfaiyesi, Söke'deki Kağıt Fabrikası Yangınına Müdahale Ediyor Isparta İtfaiyesi, Söke'deki Kağıt Fabrikası Yangınına Müdahale Ediyor

Ayşe Ateş Kimdir?

Ayşe Ateş, Ankara'da yaşayan ve Sinan Ateş'in eşi olarak bilinen bir isimdir. Öğretmen olarak görev yapan Ayşe Ateş, daha sonra Meclis'te İYİ Parti Grup Danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır.

Ayşe Ateş Ne İş Yapıyor?

Ayşe Ateş, kariyerine Milli Eğitim Bakanlığı'nda öğretmen olarak başlamıştır. Sonrasında ise Meclis'te İYİ Parti Grup Danışmanı olarak görev yapmıştır. Öğretmenlikten gelen deneyimi ve siyasi alandaki çalışmalarıyla tanınan Ayşe Ateş, eşinin anısını yaşatmak ve adaletin sağlanması için mücadele etmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi