26 Ocak’ta beyin kanaması geçiren 61 yaşındaki usta aktör Settar Tanrıöğen, peş peşe iki kez ameliyat edildi. Ancak iyileşme süreci beklenenden daha yavaş ilerledi ve zamana yayıldı. Bu durum, Tanrıöğen’in Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Apo karakterine veda etmesine neden oldu.

Settar Tanrıöğen’in Sağlık Durumu

Tanrıöğen’in taburcu olacağı süreç, baş ağrılarının artması üzerine yapılan kontroller sonucunda üçüncü kez ameliyat olma kararı alınmasıyla sekteye uğradı.

Kızılcık Şerbeti Dizisindeki Değişiklik

Tanrıöğen, iyileşme sürecinin yavaş ilerlemesi ve zamana yayılacak olması nedeniyle Kızılcık Şerbeti dizisinde hayat verdiği Apo karakterine veda etmek zorunda kaldı. Dizinin ekibine “Bensiz devam edin” mesajı gönderdi. Bu nedenle, usta oyuncunun fenomen karakteri Abdullah Ünal’ı, Ahmet Mümtaz Taylan canlandırmaya başladı.

Önder Kadın'24 Ödül Töreni'nde Çiğdem Mater’den mektup var Önder Kadın'24 Ödül Töreni'nde Çiğdem Mater’den mektup var

Settar Tanrıöğen İlk Kez Görüntülendi

Settar Tanrıöğen’in son halini merak eden hayranları için beklenen görüntü geldi. 26 Ocak’ta beyin kanaması geçiren ve hastanede tedavi gören Tanrıöğen, ilk kez Nişantaşı’nda ‘Snobmagazin’ tarafından görüntülendi.

Settar Tanrıöğen Kimdir?

Settar Tanrıöğen, 22 Ekim 1960 doğumlu olup, 63 yaşındadır. Kendisi, Türk tiyatrosunun usta isimlerinden biridir ve birçok dizi ve filmde rol almıştır. 

Kaynak: Haber Merkezi