Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Gümbet Barlar Sokağı'ndaki bir eğlence mekanında meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Olayın ardından gözaltına alınan 6 kişiden 3'ü tutuklandı.

11 Mayıs Cumartesi günü sabaha karşı Gümbet Barlar Sokağı'nda bulunan bir eğlence mekanında yaşanan olayda, gece kulübüne eğlenmeye giden bir grup, yan locada oturanları rahatsız ettiği gerekçesiyle mekandan çıkarıldı. Bu durumun ardından arbede yaşandı ve olay silahlı kavgaya dönüştü.

Silah Sesleri Panik Yarattı

Otomobilinden tabancasını alan bir kişi, mekan içerisinde kurşun yağdırdı. Bu sırada müşteriler panik ve korku içerisinde kaçmaya çalışırken, birkaç kişi yaralandı. Yaralılar, hemen Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kocaeli'de Öğretmene Saldırı: Ders Sırasında Sınıfa Giren Veli ve Yakınları Gözaltında Kocaeli'de Öğretmene Saldırı: Ders Sırasında Sınıfa Giren Veli ve Yakınları Gözaltında

Kaçan Şüpheliler Yakalandı

Polis ekipleri, olayın ardından kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan araştırmalar sonucunda şüphelilerin saklandığı yer tespit edildi ve operasyon düzenlendi. Sonuç olarak, 6 şüpheli güvenlik güçleri tarafından yakalandı.

Serbest Bırakıldılar

Emniyetteki işlemlerin ardından 6 şüpheliden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi. Diğer 3 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kaynak: İHA