Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan ünlü sanatçı Sertab Erener, yıllar önce yayınladığı ‘Mecbursun’ şarkısını yeniden seslendirerek klip çekti. Genç görünmek için estetik operasyon geçiren Erener’in klipteki hali, hayranlarını şaşırttı.

“Mehmed: Fetihler Sultanı”  Dizisinin Sezon Finali Ne Zaman? “Mehmed: Fetihler Sultanı” Dizisinin Sezon Finali Ne Zaman?

Erener’in Değişimi, Hayranlarını Şaşkına Çevirdi

Güçlü sesiyle her daim adından söz ettiren başarılı sanatçı Sertab Erener, yıllar önce yayınladığı ‘Mecbursun’ şarkısını yeniden seslendirerek bir klip çekti. 59 yaşındaki Erener’in klipteki değişimi, hayranlarını şaşkına çevirdi.

Hülya Avşar’a Benzetildi

Daha önce yaptığı bir açıklamada Telomer tedavisiyle 100 yaşına kadar yaşamayı hedeflediğini söyleyen Erener, daha genç görünmek için estetik müdahaleler yaptırdı. Ünlü sanatçının değişimi, yeni klibinde görüldü. Yüzü ve göz çevresi oldukça gergin görünen Erener’in son halini görenler, onu Hülya Avşar’a benzetti. Erener’in değişimi, herkesi şaşkına çevirdi ve “Estetikten şarkıyı bile farklı söylemiş, doktoruna dava aç” yorumları yapıldı.

Telomer Tedavisi Nedir?

Ünlü sanatçı Sertap Erener’in 100 yaşına kadar yaşamak için başlattığı öne sürülen telomer tedavisi, kromozomların korunması anlamına geliyor. 

Kaynak: Haber Merkezi