Antalya'nın Serik ilçesinde sanayi sitesinde bulunan bir oto boyacısında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle büyümeden söndürüldü. Yangın, dün akşam saatlerinde sanayi sitesindeki bir oto boyacısı dükkanında meydana geldi. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın sonrası, olay yerine ihbar üzerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede söndürülen yangın sonrası iş yerinde maddi hasar oluştu. Yangının çıkış nedeni ile ilgili inceleme başlatıldı.

Serik'te oto boyacısında korkutan yangın!

Komşu Esnafın Korkulu Anları

Yangının ilk anda kendi dükkanında çıktığını zannettiğini belirten dükkan komşusu Güngör Karacaoğlan, 'Yangın, dükkanımın yan tarafında oto boyacısında çıktı. Ben dükkanımı kapattıktan sonra markete gitmiştim. İtfaiye ekipleri karşımdan geliyordu. Bir baktım benim dükkanımın olduğu yerden dumanlar yükseliyordu. Önce kendi dükkanımın yandığını zannettim. Sonra geldiğimde komşumun dükkanının yandığını gördüm. İtfaiye ekipleri sağ olsun gelip yangını söndürdü. Elektrik kontağından çıktığını tahmin ediyoruz' şeklinde konuştu.

Serik'te oto boyacısında korkutan yangın!

Hızlı Müdahale Yangını Önledi

İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesi sayesinde yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Bu sayede yangının büyümesi ve çevredeki diğer dükkanlara zarar vermesi önlenmiş oldu. Yangının kesin çıkış nedeninin belirlenmesi için çalışmalar sürüyor.

Yunan şarkıcı Atatürk posterini istemedi: Seyirciler tepki gösterdi! Yunan şarkıcı Atatürk posterini istemedi: Seyirciler tepki gösterdi!

Serik'te oto boyacısında korkutan yangın!

Kaynak: İHA