Ünlü popçu Serdar Ortaç, son açıklamasında sağlık sorunlarıyla ilgili çarpıcı ifadelerle gündeme geldi. Bir süredir zor günler geçiren sanatçı, sağlık durumu hakkında detaylı bilgiler verdi. İşte Serdar Ortaç'ın üzücü açıklamalarının detayları...

Serdar Ortaç'ın Zor Günleri Devam Ediyor

Geçmişte pek çok sevilen şarkıya imza atan pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç, bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyor. Güzellik merkezinden çıkarken objektiflere yansıyan Ortaç, sağlık durumuyla ilgili endişe verici açıklamalarda bulundu.

Ayakkabı Bağlamakta Zorlanıyorum

Serdar Ortaç, sağlık sorunlarının etkisiyle tek başına ayakkabılarını bile bağlamakta güçlük çektiğini belirtti. "Bu hastalığın tedavisi yok. Üç atak geçirdim, dördüncü atak gelirse tehlikeli bir durum olur. Ayağımı kaybetme riskim var. Bakalım, inşallah bir şey olmaz" diyen sanatçı, sevenlerini üzdü.

Hastalığın Etkisiyle Bisiklete Bile Binemiyorum

Muhabirlerin bunalım sebebini sorması üzerine Serdar Ortaç, "Aşk ya da boşanmam değil, tek sebep hastalığım. Babamı ve kardeşimi kaybettim, pandemiden sonrası çok kötü geçti benim için. Bana milyonlar versen umurumda değil, giysilerimi 300 kez giyerim ve hiç umurumda olmaz. Hastalık olunca çoğu şeyin önemi kalmıyor. Bisiklete binemiyorum artık. Düşünün! Canımı sıkıyor bu durum" şeklinde duygusal ifadeler kullandı.

Serdar Ortaç'ın Zorlu Mücadelesi Sürüyor

Evlatlıktan Reddedilmişti! Vehbi Koç’un Torunu İpek Kıraç Bir Haftada 2.5 Milyar Lira Kazandı Evlatlıktan Reddedilmişti! Vehbi Koç’un Torunu İpek Kıraç Bir Haftada 2.5 Milyar Lira Kazandı

Sağlık sorunlarına rağmen mücadeleci duruşunu sürdüren Serdar Ortaç, tedavi süreci ve geleceğe dair planları konusunda da net bilgiler vermedi. Sevenleri, ünlü sanatçının sağlığına kavuşması için dualarını eksik etmiyor. Detaylar için takipte kalın.

Kaynak: Haber Merkezi