Ünlü şarkıcı Şebnem Ferah, uzun bir aranın ardından hayranlarına müjdeyi verdi ve sahnelere geri döneceğini duyurdu. Bu haber, hayranlarının merakla beklediği son görüntüsüyle birlikte sosyal medyada büyük ilgi topladı.

4 Yıldır Sahne Almıyordu

Dillere pelesenk olan şarkıları, güçlü sesi ve sempatik tavırları ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Şebnem Ferah, tam 4 yıldır konser vermiyordu. Uzun zamandır magazin gündeminden ve sahnelerden uzak kalan Ferah için hayranları ‘ses ver’ kampanyası bile başlatmıştı. Bu kampanyada, Ferah’a seslenilerek sağlık durumu hakkında bilgi istenmiş ve dönüşü heyecanla beklenmişti.

Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülenen ünlü şarkıcı, sağlık durumu hakkındaki sorulara, “Her şey gayet yolunda,” diyerek hayranlarını rahatlattı ve müjdeyi verdi.

Konserlere Neden Ara Verdi?

Konserlerine neden ara verdiği sorulan Şebnem Ferah, “Biraz araya ihtiyacım oldu. Konserlerim olacak” dedi. Ferah’ın son görüntüsü hayranlarını heyecanlandırdı.

Ünlü Oyuncu Rüştü Onur Atilla'nın 10 Yıllık Evliliği Bitti Ünlü Oyuncu Rüştü Onur Atilla'nın 10 Yıllık Evliliği Bitti

Sosyal Medyada Yoğun İlgi

2. Sayfa tarafından görüntülenen ünlü şarkıcıya sosyal medyada, “Bir gram makyaj yok gerçek güzellik”, “Çok özledik”, “Heyecanla bekliyoruz”, “Nasıl hoş, nasıl naif”, “Çok iyi görünüyor” gibi yorumlar yapıldı. Bu gelişme, Şebnem Ferah’ın hayranları için büyük bir sevinç kaynağı oldu.

Kaynak: Haber Merkezi