Ünlü oyuncu Saruhan Hünel, kalp rahatsızlığı nedeniyle Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu. Saruhan Hünel’in son sağlık durumu hakkında bilgi veren kardeşi, şarkıcı ve sunucu Aslı Hünel, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Saruhan Hünel Ameliyat Oldu

Kuruluş Osman, Karagül, Kaybolan Yıllar, Aynalı Tahir, Melek, Kaygısızlar, Tatlı Betüş, Yeni Baştan gibi yapımlarda rol alan Saruhan Hünel, kalp rahatsızlığı nedeniyle ameliyat oldu. 54 yaşındaki ünlü oyuncu, bir süredir kalp rahatsızlığı yaşamaktaydı.

Milli Futbolcu Arda Güler, Aşkını Sosyal Medyadan İlan Etti! Milli Futbolcu Arda Güler, Aşkını Sosyal Medyadan İlan Etti!

Aslı Hünel’den Dua Çağrısı

Aslı Hünel, ağabeyi Saruhan Hünel’in sağlık durumu hakkında gelişmeleri sosyal medya hesabından duyurdu. Hünel, “Canım ağabeyim Saruhan Hünel bir süredir kalple ilgili sıkıntı yaşıyordu. Bu sabah kalp ameliyatına alındı. Sevenlerimiz dua ederse mutlu oluruz. Yer gök dua, iyi olacaksın Allah’ın izniyle” ifadelerini kullanarak sevenlerinden dua istedi.

Saruhan Hünel’in Son Sağlık Durumu

Ameliyatın ardından Aslı Hünel, ağabeyi Saruhan Hünel’in son sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi. Ünlü oyuncunun daha iyi olduğunu ve bu geceyi yoğun bakımda geçireceğini belirten Hünel, “Arayan, soran herkese teşekkür ederiz. Telefonlara yetişemediğim için özür dilerim. Dualarınız için çok sağ olun. Abim çok şükür daha iyi. Bu gece yoğun bakımda kalacak. Şimdilik her şey yolunda görünüyor. Böyle giderse yarın servise alınacak. İlginiz, alakanız, mesajlarınız ve aramalarınız için sonsuz teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi