Serik’te Tatildeki Kazak Turistin Denizde Boğulma Faciası Serik’te Tatildeki Kazak Turistin Denizde Boğulma Faciası

Show TV’nin sevilen dizisi Sandık Kokusu’nun 25. bölümü geçtiğimiz çarşamba akşamı ekrana geldi. Dizinin sezon finali 2. fragmanı da yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırdı.

25. Bölümde Neler Oldu?

Reha, Karsu’yu velayet kurallarına uymadığı için şikayet eder ve Karsu, işe geldiğinde onu bekleyen polisler tarafından emniyete götürülür. Karsu, Selin’in arkasından hastaneye gelir ve Reha, Karsu’nun da orada olduğunu görünce şaşırıp şüphelenmeye başlar.

Hülya’nın sürekli Hasan ile ilgilenmesi Filiz’i çok sinirlendirir. Hasan, Filiz rahatsız olmasın diye Hülya’yı uzaklaştırmaya çalışır ancak Hülya türlü türlü bahanelerle Hasan’ın yanına gelmeye devam eder. Bu durum, Hasan ile Filiz ilişkisini nasıl etkileyecektir merak konusu.

Tılsım, arkadaşlarını eve davet etmek isteyince Hande’ye Reha’nın gözüne girmek için fırsat doğar. Gösterişli bir organizasyonla parti düzenler ve Tılsım çok mutlu olur.

Sezon Finali Fragmanı

Sezon finali fragmanında, Reha’nın Karsu’yu velayet kurallarına uymadığı için şikayet etmesi ve Karsu’nun işe geldiğinde onu bekleyen polisler tarafından emniyete götürülmesi gibi olaylar yer alıyor.

Sandık Kokusu’nun yeni bölümü 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’da Show TV’de olacak. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmayın!

Kaynak: Haber Merkezi