Mersin Silifke'de Mahkemeden Satılık 3.000 m² Tarla Mersin Silifke'de Mahkemeden Satılık 3.000 m² Tarla

Samsun Atakum'da 465 m² arsa mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/19 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Samsun İl, Atakum İlçe, TAFLAN Mahalle, 235 Ada, 10 Parsel, Tapu kaydında niteliği ARSA olup, üzerinde ekonomik değeri olan herhangi bir yapı bulunmamakta sadece çevre duvarı yer almaktadır. Dikdörtgene yakın geometrilidir. Köşe parsel konumundadır. Samsun-Sinop Karayoluna 100m, Sahile 800m, 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okuluna 2,2 km, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine 10 km, İlkadım İlçesi Cumhuriyet Meydanına ve Bulvar AVM ye 23 km uzaklıkta olup, topoğrafik açıdan eğimsiz düz sayılabilecek eğimdedir. Elektrik, telefon gibi hizmetlerin yanında her türlü belediye hizmetinden (su, kanalizasyon, temizlik) de yararlanmaktadır.

Adresi : Yalı Mah. Menderes Bulvarı No:8 Atakum Atakum/ SAMSUN
Yüzölçümü : 465,42 m2
İmar Durumu :1/1000 Ölçekli uygulama imar planında Konut+Ticaret alanı Ayrık Nizam 3 Katlı (A-3)yapılaşma koşullu yere isabet etmektedir.
Kıymeti : 5.119.620,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr