Samsun Alaçam'da 6.960 m² tarla mahkemeden satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Isparta Merkez'de mahkemeden satılık 1.730 m² tarla Isparta Merkez'de mahkemeden satılık 1.730 m² tarla

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/2 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Samsun İli Alaçam İlçesi Madenler Mahallesi 206 ada 3 parsel tarla vasfında olup fiili durumu da tarla olarak kullanılmaktadır. Üzerinde yapı ve meyve ağacı vs. herhangi bir muhtesat yoktur. Taşınmaz Alaçam İlçesi sınırları içerisinde, imar planı dışındadır. Her mevsim yağış almaktadır. Çevresi kadastro yolu ve tarım arazileri ile çevrilidir. Arazinin toprağı kinli-tınlı yapıdadır. Bitkisel tarım toprağı derinliği 35-40 cm civarındadır. Taşınmaz taban arazi olup, aklaşık %1-3 arası değişen eğime sahiptir. Sulama suyu yoktur. Kuru tarım yapılabilmektedir. Rakım yaklaşık 170 m.'dir. Köyiçi kadastro yoluna cepheli olup, taşınmaza ulaşmak için kullanılan yollar kısmen asfalt ve kısmen de stabilizedir. Alaçam İlçe Merkezine 3,5 km. , Samsun İl merkezine ise yaklaşık 80 km. mesafededir.
Adresi : Samsun İli Alaçam İlçesi Madenler Mahallesi 206 Ada 3 Parsel Alaçam / SAMSUN
Yüzölçümü : 6.960,04 m2
İmar Durumu : Satışa konu Samsun İli Alaçam İlçesi Madenler Mahallesi 206 ada 3 parsel Belediye idari sınırları içerisinde uygulama imar planı dışındadır.
Kıymeti : 487.203,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydındaki Gibidir

Kaynak: ilan.gov.tr