Samsun 19 Mayıs'ta 404 m² arsa icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İzmir Bornova'da icradan satılık net 88 m² daire İzmir Bornova'da icradan satılık net 88 m² daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/95 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Samsun İli 19 Mayıs İlçesi Dereköy/Taşkelik mahallesi 964 ada 6 nolu parsel arsa vasıflı tam hisse taşınmaz. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Yol cephesinden 5 metre yan cephelerden 3' er metre çekme şartı imar haritasında gözlenmiştir. Taks 0,30, Kaks 0,60 tır. Taşınmaz 2 katlı yazlık olarak kullanılan sayfiye yerlerine çok yakındır. Samsun Sinop Karayoluna kuş uçuşu 250 metre,19 Mayıs ilçe merkezine 6,37 km mesafededir. Ulaşım mahalle ayrımına kadar asfalt, mahalle iç yollarında beton ve yeni yerleşim yeri olması sebebi ile ham yollar ile sağlanmaktadır. Kısmen yüksek konumlanan parselde deniz manzarası mevcuttur.
Yüzölçümü: 404,59 m2
İmar Durumu: İnşaat tarzı Ayrık nizam 2 kat
KDV Oranı: %10
Kıymeti : 1.537.442,00 TL
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydı gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr