Abdullah Avcı Trabzonspor'un başarısını Türkiye Kupası ile taçlandırmak istiyor Abdullah Avcı Trabzonspor'un başarısını Türkiye Kupası ile taçlandırmak istiyor

Rizespor'un 23 yaşındaki Kosovalı futbolcusu Altin Zeqiri, kulübünün kendisi için tek odak noktası olduğunu belirtti. Süper Lig'in 31. haftasında İstanbulspor'a konuk olacak olan yeşil-mavili ekip, bu önemli maça hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör İlhan Palut'un gözetiminde Mehmet Cengiz Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesinde Zeqiri, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Rizespor’un genç yıldızı Altin Zeqiri: 'Hedeflerimize ulaşma istiyoruz'

İstanbulspor maçına odaklandıklarını ve galibiyet için sahaya çıkacaklarını vurgulayan Zeqiri, 'İstanbulspor maçına çok iyi hazırlanıyoruz. Oraya 3 puan almak için gideceğiz. Bireysel olarak da takıma faydalı olduğum için çok memnunum. Son dönemde performansımın artışı beni de memnun etti. Umarım bu yolda devam ederim. Biz maç maç bakıyoruz. Önümüzdeki maçları tek tek ele almamız lazım. Bu maçlarda olabildiğince yüksek puan toplamamız lazım. En iyi şekilde bunları geçip hedefimize ulaşmak istiyoruz. Şu an da tek odak noktam Rizespor. Hedeflerimize ulaşma istiyoruz. Kendi geleceğimi düşünmektense takımın geleceğini düşünüyorum. Sezonu iyi bir noktada bitirelim sonrasında ne olacağını görürüz' dedi.

Rizespor’un genç yıldızı Altin Zeqiri: 'Hedeflerimize ulaşma istiyoruz'

Kaynak: İHA