1997'de Carolco Pictures'ın iflasının ardından, Rambo serisinin hakları Miramax'a satıldı. Ancak, Sylvester Stallone, dördüncü film için rol almak istemiyordu. Bunun üzerine haklar, 2005 yılında Nu Image ve Millennium Films'e geçti. Çekimler 2007 yılında başladı ve aynı yıl içinde tamamlandı.

Rambo 4 Hikayesi Nasıl Gelişti?

Rambo 4, David Morrell'un First Blood romanından uyarlanan bir aksiyon filmidir. Filmin konusu, Burma'da kaçırılan bir grup misyonerin kurtarılması etrafında dönüyor. Vietnam Savaşı gazisi John Rambo, sakin bir hayat sürdüğü Tayland yakınlarında, misyonerlerden gelen yardım çağrısıyla tekrar harekete geçer. Ancak, yolculukları nehir korsanları ve acımasız bir askeri lider olan Binbaşı Pa Tee Tint ile dolu olacaktır.

Antalya'da öğretmenler bandosu 19 Mayıs bayramına renk kattı Antalya'da öğretmenler bandosu 19 Mayıs bayramına renk kattı

Rambo 4'te Kimler Oynuyor?

Filmin başrollerinde Sylvester Stallone, Julie Benz, Graham McTavish ve Reynaldo Gallegos gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Stallone, John J. Rambo karakterini canlandırırken, diğer oyuncular da önemli rolleri üstleniyorlar. Film, aksiyon dolu sahneleri ve karakter derinliği ile dikkat çekiyor.

Kaynak: Haber Merkezi