Tartıştığı Ağabeyini Bıçaklayıp Evde Harakiri Yaptı Tartıştığı Ağabeyini Bıçaklayıp Evde Harakiri Yaptı

Adana'da uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen tarihin en büyük operasyonu sonrasında 266 şüphelinin tutuklanması, İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan tarafından takdirle karşılandı. Arıkan, operasyonu düzenleyen ekipleri tebrik ederek, "Torbacı diye tabir edilen şahıslar sizlerden korkarak sokaklardan çekilecektir. Ama burada kalmayacak ve en dibe inerek onların kökünü kazıyacaksınız" dedi.

İçişleri Bakanı: "Narkoçelik-21 Operasyonunda 266 Kişi Tutuklandı"

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen tarihin en büyük operasyonu olan 'Narkoçelik-21'de 266 kişinin tutuklandığını duyurmuştu. 3 Haziran'da Adana Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 282 kişi gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemlerin ardından şüpheliler adliyeye sevk edilirken 266'sı çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Yapılan çalışmalarda firar eden 1 kişi daha yakalanarak tutuklu sayısı 267'ye çıktı.

A W224771 01

Arıkan: "Operasyon Türkiye'ye Örnek Olacak"

İl Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, operasyonu düzenleyen polisleri tebrik ederek, "Sayın Bakanımız yapmış olduğunuz operasyondan dolayı hepinizi tebrik ediyor. Bu yaptığınız operasyon son yılların en büyük operasyonlarından biriydi. Bundan önce yaptığınız gibi bundan sonra da yine aynı şekilde çalışmalar yapacağınıza ümidimiz tamdır. Çok güzel bir çalışma yaptınız. Türkiye'ye örnek olacak bir çalışma yapıldı. Adliye ve Daire Başkanlığımızla birlikte çok güzel bir çalışma yaptınız, sizin her birinizi tebrik ediyoruz. Suç ve suçluyla mücadelede bundan sonra da daha sıkı bir şekilde mücadelede edeceğinize inancımız tamdır. Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri kendine olan güvenini ispat etmiştir. Bundan sonra da dışarıda torbacı diye tabir edilen şahıslar sizlerden korkarak sokaklardan çekilecektir. Ama burada kalmayacak ve en dibe inerek onların kökünü kazıyacaksınız" ifadelerine yer verdi.

Narkotik Dedektör Köpekler Sevgiyle Karşılandı

Arıkan, operasyon sırasında görev alan narkotik dedektör köpekleri Barbara ve Aşil'i sevgiyle karşıladı.

Kaynak: İHA