Fatih Karagümrük Alanyaspor Maçı Saat Kaçta? Hangi Kanalda? Tüm Detaylar... Fatih Karagümrük Alanyaspor Maçı Saat Kaçta? Hangi Kanalda? Tüm Detaylar...

Trendyol Süper Lig'in heyecan dolu 21. haftasında Pendikspor, sahasında ağırladığı Beşiktaş'ı 4-0'lık net bir galibiyetle mağlup etti. Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Pendikspor Teknik Direktörü Ivo Vieira, takımının performansını değerlendirdi.

Hak Ettikleri Bir Galibiyet:

Vieira, oyuncularını çalıştıkları plana sadık kalarak elde ettikleri galibiyet dolayısıyla tebrik ederek, "Bugün iyi bir takıma karşı hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Oyuncularım iyi çalıştılar. Bizim açımızdan iyi bir galibiyet oldu. Ellerinden geleni yaptılar. Bu durum sonuca da yansıdı. Hepsini tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Pendikspor Beşiktaş Karşısında Muazzam Performans Sergiledi

Transfer Hamleleri Devam Ediyor:

Teknik direktör, yeni transfer Umut Nayir'in takıma katkısından memnun olduğunu belirterek, "Umut bize bugün çok yardımcı oldu. Doğru noktalara doğru transferler gerekiyordu. Takımda 4-5 bölgeye takviye gerekiyordu. Bunlardan Thiam ile birlikte 2 tanesi kadromuza katıldı. Transfer çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

Fernando Santos'a Karşı Gururlu Galibiyet:

Vieira, Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos'a karşı kazanılan galibiyetin gurur verici olduğunu vurgulayarak, "Bugün aldığımız galibiyet için bir plan oluşturduk. Galip geldiğimiz kişi Fernando Santos olması da önemli bir durum. Kendisi Avrupa'da kupa kazanma başarısı göstermiş bir isim. Beşiktaş'ta başarılı olacağını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Pendikspor Beşiktaş Karşısında Muazzam Performans Sergiledi

Kaynak: İHA