Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Kaza! Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Kaza!

Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Orhangazi Mahallesi'nde, 25 Mart günü, çocuk parkında meydana gelen bir olay şehirde endişe yarattı. İddialara göre, 27 yaşındaki Nur Sima K., 1 yaşındaki kızıyla parka gitti. Kızı parkta oynarken kaydıraktan kayıp ağlamaya başladığında, annesi hemen yanına koştu. Ancak bu kısa anın ardından Nur Sima K.'nın altın dolu çantası ortadan kayboldu.

"420 Gram Altınım Çalındı"

Olayı anlatan Nur Sima K., "420 gram altınım çalındı. Diyarbakır'dan 10 gün önce Adana'ya geldim. Çocuk parkında kızım oynarken kaydıraktan kaydığı sırada bizim gelin ile çarpıştı. Bende o an hemen kızıma doğru koştum. 5 dakika sonra bankta olan çantamın yerinde olmadığını gördüm. İçerisinde 420 gram altınım vardı. Düğünde takılan takılarımdı" dedi.

"9 Yaşındaki Kız Çocuğuna Hırsızlık Yaptırmışlar"

Hırsızlık olayının detayları korkutucu. Nur Sima K., hırsızlığı gerçekleştiren kişilerin kimliklerinin tespit edildiğini ancak hala firarda olduklarını belirtti. "9 yaşındaki bir kız çocuğu halası tarafından yönlendirerek git şu çantayı bankın üzerinden alıp tişörtünün altına koyup getir dediğini öğrendim. Hala altınları aldıktan sonra gömleğinin içerisine saklayarak uzaklaşmış. Çocuğum ağlarken bizi demek ki takip etmişler o sırada çantamı almışlar" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA