Akşam saatlerinde Nevşehir'in merkezinde bulunan Atatürk Caddesi'nde seyir halinde olan B.Ş. isimli sürücünün otomobili, bir şahsın aniden önüne atlamasıyla karşı karşıya kaldı.

Polis Ekipleri Hızla Müdahale Etti

Olayın hemen ardından çağrılan polis ekipleri, V.S. isimli şahsı hızla fark ederek olay yerine ulaştı. V.S., sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek olay yerinden ayrılmak istedi.

A W168075 01

Şüpheli Hareketler İnceleme Altına Alındı

Ancak, polis ekipleri V.S.'nin davranışlarından şüphelenerek çevredeki güvenlik kameralarını detaylı bir şekilde incelemeye aldı.

A W168075 03

Yapılan incelemede, V.S.'nin yol kenarında araçların geçişini bekleyerek uygun zamanı kolladığı ve ardından aracın önüne atlayarak para almak amacıyla bu eylemi gerçekleştirdiği tespit edildi. Polis ekipleri, şüphelinin bu olayı daha önce de gerçekleştirdiğini belirledi.

Muş'ta Belediye İsyan Eden Depo Sahibi Eşyalarını Ateşe Verdi Muş'ta Belediye İsyan Eden Depo Sahibi Eşyalarını Ateşe Verdi

V.S. Gözaltına Alındı

Profesyonelce hazırlanan bir operasyonla V.S. olay yerinde gözaltına alındı ve hakkında gerekli yasal işlemler başlatıldı.

A W168075 02

Serbest Bırakıldı Ancak...

V.S., şikayetçi olunmaması üzerine ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Ancak, polis ekipleri konuyla ilgili olarak detaylı bir soruşturma başlattı.

Kaynak: İHA