Antalya'da şüpheli olay! Pansiyonda yaşayan adam ölü bulundu Antalya'da şüpheli olay! Pansiyonda yaşayan adam ölü bulundu

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri, Kütüphane Haftası dolayısıyla Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi'nde bulunan Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi'ni ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında öğrenciler, kütüphane hakkında bilgi aldılar ve sevdikleri kitapları okudular.

Öğrenciler Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi'ni ziyaret etti

Kütüphaneyi ziyaret eden öğrenciler, bu deneyimden oldukça mutlu olduklarını belirttiler. Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğrencilerinden Toprak Nil Arpacı, kütüphane ziyaretinden dolayı mutluluğunu ifade ederek, 'Kitap okumayı ve kitapları çok seviyorum. Kütüphane nedeniyle KOSHİM’e geldiğim için mutluyum' dedi. Diğer bir öğrenci Demir Göktoğan ise KOSHİM'de bulunan kütüphanenin güzel kitaplarla dolu olduğunu belirterek, "Burada olmaktan mutluyum. Bütün arkadaşlarımı kütüphaneye bekliyorum' şeklinde konuştu. Öğrencilerden Tuna Aydın ise kütüphanenin sunduğu imkanlardan faydalanmak için ailesiyle birlikte üye olmayı düşündüğünü ifade etti.

Öğrenciler Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi'ni ziyaret etti

Kütüphane Haftası’nı kutlamak amacıyla öğrencileri KOSHİM’e getirdiklerini belirten Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğretmenlerinden Esra Hazar, 'Öğrencilerimize küçük yaşta kitap okuma alışkanlığı kazandırmak istiyoruz. Öğrencilerimiz buraya aileleriyle gelip üye olabilirler ve buradaki kitaplardan yararlanabilirler. Öğrencilerimizin yararlanabileceği kitapları tanıttık. Öğrencilerimiz kendi çaplarında keşif yaptı. Güzel oldu bizim için' şeklinde konuştu.

Öğrenciler Konyaaltı Belediyesi Kütüphanesi'ni ziyaret etti

Kaynak: Konyaaltı Belediyesi/Bülten