Bursa'nın İnegöl ilçesinde gerçekleştirilen şafak operasyonunda, 1000 polisin katılımıyla uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda 49 torbacı gözaltına alındı. Operasyon sırasında bir şüpheli kaçmaya çalışırken helikopterdeki ekipler tarafından fark edilip takibe alındı ve sokaktaki polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Narkotik köpeğinin de katıldığı operasyonda kapılar koçbaşlarıyla kırılarak içeri girilen adreslerde yüklü miktarda uyuşturucu, hassas teraziler, 13 tabanca ve fişekler ele geçirildi.

Bursa Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, operasyonun çocukların geleceğini korumak adına yapıldığını belirtti. Uyuşturucu satıcılarına karşı mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini vurgulayan Zaimoğlu, Bursa'yı dünyanın en güvenli şehirlerinden biri yapana kadar çetelere, hırsızlara ve suç odaklarına karşı mücadeleyi sürdüreceklerini ifade etti.

Beykoz Örnekköy'de Fabrikada Yangın: İtfaiye Ekipleri Alevlerle Mücadele Ediyor Beykoz Örnekköy'de Fabrikada Yangın: İtfaiye Ekipleri Alevlerle Mücadele Ediyor

O Kaçtı Helikopter Takip Etti

Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından yaklaşık bir yıldır yapılan fiziki ve teknik takibin ardından İnegöl ilçesinde düzenlenen devasa operasyonun, çeşitli suç unsurlarıyla bağlantılı 49 şüphelinin yakalanmasıyla sonuçlandığı bildirildi. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

O Kaçtı Helikopter Takip Etti2

O Kaçtı Helikopter Takip Etti3

O Kaçtı Helikopter Takip Etti4

O Kaçtı Helikopter Takip Etti5

O Kaçtı Helikopter Takip Etti6

O Kaçtı Helikopter Takip Etti7

Kaynak: İHA