Antalya'da 19 mayıs coşkusu denizlerde yaşandı: Tekneler Türk bayraklarıyla süslendi Antalya'da 19 mayıs coşkusu denizlerde yaşandı: Tekneler Türk bayraklarıyla süslendi

‘Var Mısın Yok Musun’ yarışma programı ile adını duyuran ve ‘Gelinim Mutfakta’ programını sunan Nursel Ergin’in 25 yaşındaki kızı Bengü, güzelliğiyle “Annesinin kızı” dedirtiyor.

Nursel Ergin ve Kızı Bengü’nün Özel Hayatı

Nursel Ergin’in biricik kızı Bengü, geçtiğimiz haftalarda 25 yaşına girdi. Annesi gibi Bengü de güzelliğiyle kendine hayran bırakıyor. Nursel Ergin, katıldığı yarışma ile şöhreti yakalamıştı. Gelinim Mutfakta’nın güzel sunucusu Nursel Ergin, özel hayatı ile hayranlarının markajında.

Dvxcxc 0Eaz

Nursel Ergin’in Aşk Hayatı

“Gelinim Mutfakta” programının güzel sunucusu Nursel Ergin, geçtiğimiz haftalarda boşandığını aşk videosu ile duyurmuştu. Son dönemde el ele, göz göze birbirlerine aşk sözcükleri söyleyerek boşananlar kervanına Nursel Ergin de dahil olmuştu. Son olarak ikili yeniden barıştıklarını açıklamıştı.

Nursel Ergin ve Kızı Bengü’nün Sosyal Medya Paylaşımları

Nursel Ergin hayatı da filmleri aratmayan türden. Çok küçük yaşta anne olan Nursel Ergin özel hayatıyla dikkat çekerken kızı Bengü de sosyal medyada ilgi odağı oluyor. Nursel Ergin’den kızı Bengü’nün yeni yaşında paylaşımlı kutlama gelmişti. Nursel Ergin 25 yaşına basan kızı Bengü’nün doğum gününü çok özel sözlerle kutlamıştı.

Dfbxc D Hvsy

Bengü’nün Güzelliği

Bengü güzelliğiyle annesine benzetildi. Fenomen anne-kız, geçtiğimiz aylarda Fas’a tatile gitmişti. Keyifli tatilden pozlarını Instagram’dan yayınlamışlardı. Nursel Ergin’in Marakeş pozlarına kızı Bengü’nün güzelliği damga vurdu. “Anne-kız değil, abla kardeş” yorumları yağdı. Bu durum, Bengü’nün genç ve dinamik görünümünün, annesi Nursel Ergin ile olan benzerliğini gösteriyor.

Kaynak: Haber Merkezi