Sultangazi'de Alkollü Sürücü Markete Daldı: Bir Kişi Ölümden Döndü Sultangazi'de Alkollü Sürücü Markete Daldı: Bir Kişi Ölümden Döndü

İstanbul'un Kadıköy semtinde yer alan Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde güvenlik amiri Erdal Çaycı, tartışma yaşadığı güvenlik amiri yardımcısı Atilla Ay'ı döverek öldürdü.

Olay geçtiğimiz Salı günü meydana geldi. Çaycı'nın sopayla vurduğu Atilla Ay, aldığı darbeler sonucu olay yerinde yaşamını yitirdi. Olayın ardından Çaycı gözaltına alındı ve "Kasten öldürme" suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Nöbet Listesi Yüzünden Çıkan Tartışma Ölümle Sonuçlandı

Hakimlik ifadesinde, güvenlik amiri Erdal Çaycı, iki aydır nöbet listeleri konusunda yaşanan anlaşmazlık nedeniyle tartıştıklarını belirtti. Çaycı, "İki aydır nöbet listeleri yüzünden tartışıyorduk. Bu sebeple kendisini birkaç kez uyardım ama beni dinlemedi. Bana küfretti. Yanda duran sopaya önce o yöneldi. Ben de sağ tarafımda duran sopayı elime aldım. Omzuna vurmayı amaçladım ama başına geldi. Birkaç kez vurdum" dedi.

Gözaltına Alınan Güvenlik Amiri Tutuklandı Güvenlik amiri Erdal Çaycı, ifadesi alındıktan sonra kasten öldürme suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

Kaynak: İHA