Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil ve eşi Serdar Erener, bir süre önce Akaretler’deki evlerinden ormana yakın bir eve taşındı. Erener, şehir yaşamını tehlikeli bulduğunu belirtti.

Doğayla İlişkilerini Anlattılar

Çift, bir süre önce şehir merkezinden uzakta, ormana yakın bir eve taşındı. Yeni evlerinde, doğa ve yaban hayatı fotoğrafçısı Alper Tüydeş’i ağırladılar ve doğayla olan ilişkilerini anlattılar.

Nil Karaibrahimgil: “Doğa Çocuklara Verebileceğimiz En Büyük Hediye”

Nil Karaibrahimgil, “Ben apartman çocuğuydum, burası benim için bir iyileşme yeri oldu. Gerçekten radikal bir karardı taşınmak. En büyük motivasyonum oğlum oldu. Akaretler’de oturuyorduk, 24 saat gürültünün içindeydik. Doğa çocuklara verebileceğimiz en büyük hediye” dedi.

Serdar Erener: “Şehir Eşittir Tehlike”

Sakalları ve bastonuyla dikkat çeken Serdar Erener, şehri tehlikeli bulduğunu belirtti: “Biz Aziz Arif açısından bana göre şehirden yeteri kadar uzak değiliz. Tehlike 40 dakika ötede. Şehir eşittir tehlike benim için.”

İmany Voodoo-Cello Türkiye Turnesiyle Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor İmany Voodoo-Cello Türkiye Turnesiyle Sevenlerinin Karşısına Çıkıyor

Böcek Sevgisi ve Tavus Kuşu Deneyimi

Erener, programda böcek sevgisini ve tavus kuşu deneyimini de paylaştı. “Ben küçükken yazlarımızı Akçay’da geçirirdik. Annemin Akçay’da ziraat mühendisi komşusu vardı. Onunla tarlalara gezmeye giderdik, bize böcek gösterirdi… Ben böcek sevgisi edindim o kadından. Böcekleri çok beğeniyorum. Hatta evde sağdan soldan bulduğum böcekler var. Tabiat harikası bence onlar. Duvarda duruyorlar.” dedi. Ayrıca, “Bir arkadaşımız bize tavus kuşu hediye etti. Üçüncü gün hayvan bize saldırmaya başladı. Meğer bunlar kızınca gidip arabaları falan da çiziyormuş. Tavus kuşu burada bizi taciz etti.” şeklinde bir anısını da paylaştı.

Kaynak: Haber Merkezi