Muratpaşa Belediyesi'nde uzun yıllar başarılı projelere imza atan Kültür Sanat Sorumlusu, Türk Halk Müziği sanatçısı İlke Türkdoğan, Konyaaltı Belediyesi'ne geçti. Bu önemli değişikliği, sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Ilke Türkdoğan Muratpaşa

Sosyal Medyada Veda Mesajı

Türkdoğan, geçtiğimiz hafta yaptığı paylaşımda duygularını şu sözlerle ifade etti: “Muratpaşa Belediyesi'ndeki son günüm. 2014’ten bu yana birlikte çalıştığım Belediye Başkanım Sayın Ümit Uysal'a ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yarından itibaren Antalya Konyaaltı Belediyesi'ndeki görevime başlıyorum."

Ilke Türkdoğan Konyaaltı

Yeni Görevinde İlk Adım

Konyaaltı Belediyesi'nde yeni görevine başlayan İlke Türkdoğan, Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı. Bu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Konyaaltı Belediyesi Kültür Müdürü olarak görevime başladım. Değerli dostum, Kıymetli Başkanım Cem Kotan’la yeni dönemde kültür ve sanat alanlarında Konyaaltı'na ve Antalya'mıza değer katmak için elbirliğiyle çalışacağız."

CHP’li iki belediye arasında yaşanan transfere yenilerinin eklenip eklenmeyeceği merak konusu oldu.

İlke Türkdoğan Kimdir? 

22 Eylül 1975 doğumlu Türk Halk Müziği sanatçısı. Sivaslı. 

Müzikal kariyeri arkadaşlarıyla kurduğu Grup Harman ile başladı. “Anadolu Ateşi Bu Toprağın Sesleri" adlı yarışma programında elde ettiği başarıyla tanındı.

Neyzen Ahmet Doğan Özeke Muğla'da anıldı Neyzen Ahmet Doğan Özeke Muğla'da anıldı

2008 yılında "Aşk-ı Niyaz" isimli albümü yayımlandı.

2014-2024 arasında Antalya Muratpaşa Belediyesi’nde çeşitli görevler aldı. Kültür Sanat Sorumlusu  Türkdoğan, İnsan Kaynakları Müdür vekilliği de yaptı.

Kaynak: Necdet Görkem Sucu