Muğla'da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, emekli öğretmenler için kahvaltı programı düzenlendi. Muğla Olgunlaşma Enstitüsü'nde düzenlenen kahvaltıya, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Seyit Güven Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kömürcü ve 2023 yılında emekliye ayrılan Menteşe ilçesindeki öğretmenler katıldı.

İl Müdürü Emre Çay, kahvaltıda yaptığı konuşmada, 'Öğretmenlik, meslekten öte bir yaşam tarzıdır. Biliyorum ki sizler emekli olsanız da etrafınıza ışık saçmaya, bilgilerinizle ve deneyimlerinizle etrafınızı aydınlatmaya devam edeceksiniz. Eğitime vermiş olduğunuz hizmetlerden ve emeklerinizden dolayı sizlere şahsım ve kurumum adına şükranlarımı ve saygılarımı sunuyor; sağlıklı, mutlu, huzurlu bir emeklilik yaşamı diliyorum. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun' dedi.

Denizlispor 68 Aksarayspor’u yenerek lige yeniden tutundu Denizlispor 68 Aksarayspor’u yenerek lige yeniden tutundu

Muğla Olgunlaşma Enstitüsü’nde düzenlenen kahvaltı, emekli öğretmenlerin meslek yaşamlarında unutamadıkları anıları paylaştıkları sıcak bir ortamda devam etti. Program, İl Müdürü Emre Çay’ın emektar öğretmenlere hediye takdimiyle sona erdi.

Bu özel etkinliğe, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Seyit Güven Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kömürcü ve 2023 yılında emekliye ayrılan Menteşe ilçesindeki öğretmenler katıldı.

Kaynak: İHA