Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi, yaz tatili sürecinde anne ve çocukları sanat atölyesinde bir araya getirdi. Bu etkinlik kapsamında Anne-Çocuk Sanat Atölyesi'nde düzenlenen aktivitede, anneler ve çocuklar birlikte seramik şekillendirme çalışması yaptı.

A W231887 02 Result

El becerilerini geliştiriyorlar

Etkinlik, çocuklara sadece eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda onların yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanıyor. Çocuklar, seramikleri renklendirerek kendi özgün tasarımlarını oluştururken el ve kol kaslarını kullanma becerilerini geliştiriyor. Bu süreç, onların motor becerilerini güçlendirmelerine de katkı sağlıyor.

A W231887 06 Result

KESK Antalya ses yükseltti!  Öğretmenlerin protestoları sürüyor! KESK Antalya ses yükseltti! Öğretmenlerin protestoları sürüyor!

Çocuklar kendi tasarımlarını ortaya koyuyor

Çocuklar, renkli seramiklerle çalışarak üç boyutlu formlar yaratma yeteneklerini sergiliyorlar. Bu etkinlik, onların el becerilerini ve işbirliği yeteneklerini geliştirmelerinin yanı sıra keyifli bir öğrenme deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

A W231887 03 Result

Ebeveynlerle iletişimi güçlendiriyor

Katılımcılar arasında büyük ilgi gören etkinlikte, çocuklar anneleriyle birlikte zaman geçirmenin mutluluğunu yaşıyor ve ebeveynleriyle olan iletişimlerini güçlendiriyorlar. Ayrıca, çocuklar kendi seramik kaplarını tasarlayarak yaratıcılıklarını ortaya koyuyorlar.

A W231887 01 Result

Fethiye'de özel teknede rahatsızlanan çocuğu Sahil Güvenlik kurtardı Fethiye'de özel teknede rahatsızlanan çocuğu Sahil Güvenlik kurtardı

Kaynak: İHA