Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 14. Büyük Kurultayı’nda Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Merkez Yönetim Kurulu’na (MYK) yeniden seçildi. Başkan, kurultay sonuçlarının hayırlı olmasını diledi.

Başkan’ın Sosyal Medya Paylaşımı

Başkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Omuzlarımıza yüklenen memleket yükünün farkında olarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada Liderimizin emrinde sorumluluğumuzun bilincinde hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan’ın Açıklamaları

Abdurrahman Başkan, “Ülkümüz Ömür Boyu, Candan Öte” şuuruyla gerçekleşen 14. Olağan Büyük Kurultay’da, 2009 yılından bugüne yürütmekte olduğu MHP MYK Üyeliğine yeniden seçildiği için teşekkürlerini sundu. Başkan, Türk Dünyası’nın Bilge Lideri ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye şükranlarını ifade etti.

Başkan, “Omuzlarımıza yüklenen memleket yükünün farkında olarak her zaman olduğu gibi bundan sonrada Liderimizin emrinde sorumluluğumuzun bilincinde hareket edeceğiz” dedi ve kongrenin bir kez daha Ülkemize, Aziz Türk Milletimize ve Camiamıza hayırlara vesile olmasını diledi.

Başkan, “Ülke için var olduk, Bir Ülküye yar olduk!” ifadelerini kullandı.

TBMM İliç Komisyonu ilk toplantısını yaptı TBMM İliç Komisyonu ilk toplantısını yaptı

Kaynak: Haber Merkezi