Mersin Erdemli 'de 3.195 m² tarla mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Balıkesir Altıeylül'de satılık icradan 110 m² 2+1 daire Balıkesir Altıeylül'de satılık icradan 110 m² 2+1 daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/30 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Mersin ili Erdemli ilçesi Toros Mah. 101 ada 1911 parsel sayılı 3195,49 m2 yüzölçümlü tarla vasfında taşınmazdır. Taşınmaz; Toros Mahallesi, Erdemli/MERSİN adresinde bulunmaktadır. Elektrik ve yol problemi olmayan taşınmaza ulaşım özel araçlarla rahatlıkla sağlanabilmektedir. Taşınmaz Erdemli İlçe merkezinin kuş uçuşu 35 km kuzeyinde yer alan Toros Mahalle merkezinin kuş uçuşu 270 metre güneydoğusunda konumlanmış vaziyettedir. Etrafında orman arazisi, boş veya ekili dikili tarım alanları ile köy evleri bulunmaktadır. Taşınmaz şekil olarak dörtgene yakın formda olup, güney-kuzey istikametinde meyilli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmaz üzerinde ekonomik değer taşıyan herhangi bir muhdesat bulunmamaktadır.
Adresi : Toros Mah. 101 Ada 1911 Parsel Sayılı Tarla Erdemli / MERSİN
Yüzölçümü : 3.195,49 m2
İmar Durumu : İnşaat tarzı İmar planı bulunmamakta olup; plansız alanlar kapsamındadır.
Kıymeti : 675.400,00 TL
KDV Oranı : %10

Kaynak: ilan.gov.tr