265 metre uzunluğundaki Marella Discovery isimli kruvaziyer, Limasol limanından demir aldıktan sonra rotasını Alanya'ya çevirerek sabah saatlerinde limana ulaştı. Gemide çoğunluğu İngiliz bin 810 yolcu ve 743 personel bulunuyor.

Turistler Alanya'yı Keşfetti

Gümrük işlemlerinin ardından gemiden inen turistler, Alanya'nın ören yerlerini ziyaret etti, alışveriş yaptı ve restoranlarda vakit geçirdi. Operasyon Sorumlusu Barış Panama, Marella Discovery'nin Alanya Limanı'na üçüncü kez demir attığını belirterek, "Yakın gelecekte 4 sefer daha yapacak gemi, toplamda bin 810 yolcu ve 743 mürettebatıyla şehre katkı sağlıyor" dedi.

Aktiviteler ve Geziler

Gemiden inen turistlerden 5 otobüs turuna çıktı. Bunların 2 otobüsü Manavgat ve Side bölgelerine, diğer 3 otobüs ise Alanya içindeki tarihi ve turistik yerlere gidecek. Ayrıca, 42 kişi tur teknesi ile anlaşarak deniz turu yapacak. Geriye kalan 1300 turist ise Alanya çarşılarında alışveriş yapacak.

Mustafa Sarıgül'ün Eski Eşi Aylin Kotil Kimdir? Kaç Yaşında? Ne Zaman Ayrıldılar? Mustafa Sarıgül'ün Eski Eşi Aylin Kotil Kimdir? Kaç Yaşında? Ne Zaman Ayrıldılar?

Turizmde Canlılık

Alanya'nın turistik cazibesi Marella Discovery yolcularını cezbediyor.

Kaynak: Haber Merkezi