Kütahya Gediz'de 125 m² 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Aksaray Gülağaç'ta mahkemeden satılık 20.734 m² tarla Aksaray Gülağaç'ta mahkemeden satılık 20.734 m² tarla

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/283 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kütahya İl, Gediz İlçe, DAYINLAR Mahalle/Köy, Konakkaşı Mevkii, 380 Ada, 909 Parsel, 3 Nolu Bağımsız Bölüm, Taşınmazın Tapu Kaydı: Dava konusu taşınmaz Kütahya İli. Gediz İlçesi, Dayınlar Mahallesinde, Konakkaşı Mevkiinde bulunan 380 ada,909 nolu parsel, Birinci Kat,3 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. Ana Taşınmazın tapu kayıtlarındaki vasfı Bahçeli Bodruma Havi Üç Katlı Çatı Piyesli Kargir Apartman'dır. Ana Taşınmaz 311,00 m2 yüzölçümlüdür. 3 bağımsız bölüm nolu taşınmaz yapının Birinci katındadır.30/210 arsa paylı, mesken niteliğindedir. 3 bağımsız bölüm nolu meskenin tapu kayıtlarındaki maliki Gamze Hüma TUTAK'tır. Borçlu Gamze Hüma Tutak'ın bu bağımsız bölümdeki hissesi TAM'dır. Taşınmazın İmar Durumu: Ana taşınmaz 1/1000 ölçekli Gediz Belediyesi Uygulama İmar planı sınırları içerisindedir. Bitişik yapı nizamlı 3 kata kadar yapılaşmaya uygundur. Konut alanında kalmaktadır. Taşınmazın yola cephesi vardır. Her türlü Belediye alt yapı ve imkanlarından yararlanabilir konumdadır. Ulaşımı kolay bir parseldir. Gediz İlçesinde merkezi konumdadır. Taşınmaz Saygılar Mahallesi,223 Sokak,No:8Gediz adresindedir. Taşınmazın batısından yol geçmektedir. Taşınmazın Özellikleri:3 bağımsız bölüm nolu meskenin bulunduğu ana yapı, bodrum, zemin kat, 2 normal ve çatı katından oluşan betonarme bir binadır. Bu yapının bodrum katında bir daire ve dairelere ait depolar vardır. Yapının zemin ve 1. Katında 4 daire, 2. Katta 2 adet dubleks daire vardır. Yapıda doğal gaz bağlantısı vardır. Yapının giriş kapısı demir profildir. Yapı merdiveni mermerdir.3 bağımsız bölüm nolu meskenin giriş kapısı çelik kapıdır. Dairenin alanı yaklaşık 125 m2 dir. Dairede ön ve arkada 2 balkon,salon,3 oda, mutfak, koridor, wc banyo vardır. Daire pvc pencereli, Amerikan panel kapılıdır. Oda tabanları laminant parkedir. Mutfak ve ıslak hacimlerin tabanı seramiktir. Mutfak tezgahı granittir. Tezgah alt ve üstünde möble dolap vardır. Daire panel radyatörlüdür. Ön ve arka balkonlar pvc ile kapatılmıştır. Dairenin bodrumda saç kapılı deposu vardır..3 nolu eklentinin alanı net 1.70 x 4.60 = 7.82 m2 dir.
Adresi : Kütahya Gediz Dayınlar Gediz / KÜTAHYA
Yüzölçümü : 311 m2(bağımsız bölümün bulunduğu apartman ve arsasının toplam alanı olup evin alanı 125 mt2 olup, deponun alanı 7,82 mt)
Arsa Payı : 30/210 Kıymeti : 1.900.000,00 TL KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydındaki Gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr