Çanakkale Merkez'de 98 m² 3+1 daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Konya Karatay'da mahkemeden satılık 251 m² arsa Konya Karatay'da mahkemeden satılık 251 m² arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/23 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Çanakkale İl, Merkez İlçe, BARBAROS Mahalle, 1330 Ada, 47 Parsel, D Blok 15 Nolu Bağımsız Bölüm 3 adet oda mahali, salon, mutfak, balkon, antre, hol, koridor ıslak hacim mahellerinden müteşekkil olduğu, bina yapısının site içerisinde yer aldığı, konum olarak üniversite hastanesi yakınında olduğu, panoramik deniz manzarasına haiz olduğu, peyzaj uygulamalarının mevcut olduğu, bölgede rağbet gören konumda yer aldığı, konuya ilişkin olarak bağımsız bölüm taşınmazın iç mahal duvarlarının sıvalı ve boyalı olduğu, mutfak tezgah ve dolaplarının bulunduğu, ahşap iç mahal kapılarının bulundğu, giriş kapısının bulunduğu, pvc doğramadan mamul pencerelerinin bulunduğu, elektrik ve makenik sıhhi tesisatının ile kalorifer tesisatının bulunduğu belirlenmiştir. Gayrimenkul için ana taşınmaz üzerinde yer alan tüm bloklarda talep üzerine hızlı tarama yapıldığı, ön inceleme niteliğinde risk analiz raporu hazırlandığı, yapı durumu inceleme sonucu tüm bloklarda riskli olarak belirlendiği, kat maliklerince 180 gün içerisinde deprem yönetmeliğine uygun olarak detaylı inceleme yapılması, performans analiz raporunun hazırlanması, idareye bildirilmesi gerektiği ve diğer hususlar yer aldığı anlaşılmaktadır.
Adresi : Barbaros Mahallesi, Evim Sitesi D Blok No: 15 Merkez / ÇANAKKALE
Yüzölçümü : 98 m2
İmar Durumu: H:18.50 yapılaşma koşulunda konut alanı içerisinde kalmaktadır.
Kıymeti : 2.500.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Yabancı gerçek kişilere ve tüzel kişilere satılamaz, sınırlı ve aynı hak tesis edilemez.Etibank Genel Müd lehine 840 m2lik elektrik enerjisi geçirme hakkı. 2565 Sayılı Kanunun 28. Md gereği belirtilen alan içerisinde kalmaktadır.

Kaynak: ilan.gov.tr