Çanakkale'de toprak kayması: 2 *lü 1 yaralı Çanakkale'de toprak kayması: 2 *lü 1 yaralı

Küçükçekmece'nin Kanarya Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazası büyük korkuya neden oldu.

İddialara göre, ehliyeti olmayan bir sürücü, 34 RGB 58 plakalı hafif ticari araçla direksiyon kontrolünü kaybederek önce park halindeki bir araca daha sonra da sokaktaki iki çocuğa çarptı. Bu korkunç olayda iki çocuk yaralanırken, sürücü ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Kaza Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Kazanın yaşandığı saniyeler ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, aracın kontrolden çıkarak önce park halindeki araca ardından da iki çocuğa çarptığı net bir şekilde görülüyor. Sokak sakinlerinin tepkileri ve olay yerinde yaşananlar da kameralara yansırken, kaza ile ilgili detaylı soruşturma devam ediyor.

Sağlık ve Polis Ekipleri Olay Yerine Sevk Edildi

Olayın haber verilmesi üzerine, sağlık ve polis ekipleri hemen olay yerine sevk edildi. İlk müdahalenin ardından yaralı çocuklar hemen hastaneye kaldırıldı. Ehliyetsiz olduğu iddia edilen sürücünün ise olay yerinden kaçarak kaçtığı belirtildi. Polis ekipleri, sürücünün ailesini ifade için karakola götürdü. Şans eseri, hastanede tedavi altına alınan çocukların hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı. Kazaya karışan araç ise çekici yardımıyla otoparka götürüldü.

,Küçükçekmece’de Ehliyetsiz Sürücü Iki Çocuğa Çarptı2

Görgü Tanıklarından Açıklamalar

Kaza ile ilgili konuşan görgü tanıklarından Fadıl Abdullah, "Bir araç birden hızla geldi ve önce park halindeki araca çarptı. Sonrasında ise çocuklara çarptı. Çok korkunç bir manzaraydı. Kadınlar çığlık atıyordu." şeklinde konuştu.

Soruşturma Devam Ediyor

Kazayla ilgili soruşturma sürerken, yetkililerin olayın detaylarını aydınlatmak için çalışmaları devam ediyor.

Küçükçekmece’de Ehliyetsiz Sürücü Iki Çocuğa Çarptı

Kaynak: İHA