Ayhan Bora Kaplan Suç Örgütü Soruşturmasında Yeni Gelişme! O İsim Serbest Bırakıldı Ayhan Bora Kaplan Suç Örgütü Soruşturmasında Yeni Gelişme! O İsim Serbest Bırakıldı

Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran önümüzdeki Çarşamba gününden itibaren “Halk Günü’ne” başlıyor. Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, hayırlı olsun ziyaretleri dâhil, istek, talep ve şikâyetleri Halk Günü’nde kabul edecek.

‘İşimiz Gücümüz Korkuteli’


Göreve geldiği günden bu yana yüzlerce kişiyi makamında ağırlayan Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran;  “Kıymetli Korkutelililer 31 Mart Günü bize güvenerek belediye başkanlığına layık gördüğünüz için kıvanç duyuyorum. Bugüne kadar iyi dileklerini iletmek için gelen gelemeyen siz kıymetli hemşerilerimize teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi seçim döneminde sizlere söz verdik. ‘İşimiz Gücümüz Korkuteli’ dedik. Saha ve proje çalışmalarımıza bir an önce başlamak ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üzülerek hayırlı ziyaretlerimize son verme gereği duyduk.

Her Çarşamba Halk Günü

 
Bundan sonra tüm istek, ziyaret ve taleplerinizi her Çarşamba günü Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapacağımız  Halk Günü’nde iletebilirsiniz. Saygılarımla Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran” ifâdelerini kullandı.

Kaynak: Kamer Durdu